Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas

en: Not translated
lt: Neišversta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: All languages
lt: Visos kalbos
