Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू

en: All settings in a single form (vertical tabs)
ne: सबै सेटिङहरू एउटै फारममा (ठाडो ट्याबहरू)

en: Config pages (renders like core configuration pages, one form/page per group)
ne: कन्फिग पृष्ठहरू (कोर कन्फिगरेसन पृष्ठहरू जस्तै रेन्डरहरू, प्रति समूह एउटा फारम/पृष्ठ)

en: Use modals for add/edit forms
ne: फारमहरू थप्न/सम्पादन गर्न मोडलहरू प्रयोग गर्नुहोस्

en: Loads the add/edit forms in modals rather than full pages.
ne: पूरा पृष्ठहरूको सट्टा मोडलहरूमा थप्नुहोस्/सम्पादन गर्नुहोस् फारमहरू लोड गर्दछ।

en: Remove content tab
ne: सामग्री ट्याब हटाउनुहोस्

en: Removes the "Site Settings" tab on the Content overview.
ne: सामग्री सिंहावलोकनमा रहेको "साइट सेटिङहरू" ट्याब हटाउँछ।

en: Select the site setting type, this should be a NON-MULTIPLE
            type since the first valid item found for the current language will be rendered.
ne: साइट सेटिङ प्रकार चयन गर्नुहोस्, यो एक गैर-बहु
    प्रकार हुनुपर्छ किनकि हालको भाषाको लागि फेला परेको पहिलो मान्य वस्तु रेन्डर गरिनेछ।

en: Use this view mode to render the description on the Site Setting config pages.
ne: साइट सेटिङ कन्फिग पृष्ठहरूमा विवरण रेन्डर गर्न यो दृश्य मोड प्रयोग गर्नुहोस्।
