Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: All languages
nl: Alle talen

en: Create new translation
nl: Nieuwe vertaling maken

en: Delete translation
nl: Vertaling verwijderen

en: Menu description
nl: Menubeschrijving
