Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Not translated
sk: Nepreložené

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: All languages
sk: Všetky jazyky
