Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Save
sv: Spara

en: Custom
sv: Anpassad

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Not translated
sv: Ej översatt

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: All languages
sv: Alla språk

en: Delete translation
sv: Radera översättning
