Site Settings Extended (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: All languages
sl: Vsi jeziki
