Site verification (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Add
hy: Ավելացնել
