Site verification (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Search engine
hu: Keresőmotor

en: Meta tag
hu: Meta jelölő

en: Add verification
hu: Megerősítés hozzáadása

en: Verifications
hu: Megerősítések
