Site verification (2.0.0) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Search engine
nl: Zoekmachine

en: Engine
nl: Machine

en: This is a verification page.
nl: Dit is een verificatie-pagina.

en: Verification META tag
nl: META tag voor verificatie

en: Upload an existing verification file
nl: Een bestaand verificatiebestand uploaden

en: If you have been provided with an actual file, you can simply upload the file.
nl: Als u een bestand heeft gekregen, kunt u deze uploaden.

en: Verification file
nl: bestand voor verificatie

en: The name of the HTML verification file you were asked to upload.
nl: De naam van het HTML verificatiebestand die u dient te uploaden.

en: Verification file contents
nl: Inhoud van verificatiebestand

en: Verification for %engine has been deleted.
nl: Verificatie voor %engine is verwijderd.

en: Verification for %engine deleted.
nl: Verificatie voor %engine verwijderd.

en: Custom verification
nl: Aangepaste verificatie

en: Site Verification
nl: Site-verificatie

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
nl: Verifieert eigenaarschap van een website voor gebruik met zoekmachines.

en: Verification page
nl: Verificatie-pagina

en: Add, change or remove verifications for your site.
nl: Toevoegen, wijzigen of verwijderen van verificaties voor de site.

en: Meta tag
nl: Metatag

en: The file %filename is already being used in another verification.
nl: Het bestand %filename wordt al gebruikt in een andere verificatie.

en: This is a verification page for the !title search engine.
nl: Dit is een verificatie-pagina voor de !title zoekmachine.

en: Add verification
nl: Verificatie toevoegen

en: No verifications available. <a href="@add">Add verification</a>.
nl: Geen verificaties beschikbaar. <a href="@add">Verificatie toevoegen</a>.

en: This is the full meta tag provided for verification. Note that this meta tag will only be visible in the source code of your <a href="@frontpage">front page</a>.
nl: Dit is de volledige meta-tag voor verificatie. Merk op dat deze meta-tag alleen zichtbaar is in de broncode van de <a href="@frontpage">voorpagina</a>.

en: Verification saved.
nl: Verificatie opgeslagen.

en: Verifications
nl: Verificaties
