Site verification (2.0.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Add
uk: Додати

en: Search engine
uk: Пошукова система

en: Engine
uk: Рушій

en: Yandex
uk: Яндекс

en: This is a verification page.
uk: Це сторінка перевірки.

en: Verification META tag
uk: Мета-теґ перевірки.

en: Upload an existing verification file
uk: Відвантажити наявний файл перевірки

en: If you have been provided with an actual file, you can simply upload the file.
uk: Якщо ви вже маєте файл, ви можете його просто відвантажити.

en: Verification file
uk: Файл перевірки

en: The name of the HTML verification file you were asked to upload.
uk: Назва HTML файла перевірки, котрий вам пропонують відвантажити.

en: Verification file contents
uk: Вміст файла перевірки

en: Verification for %engine has been deleted.
uk: Перевірка для %engine була успішно видалена.

en: Verification for %engine deleted.
uk: Перевірка для %engine видалена.

en: Custom verification
uk: Власна перевірка

en: Site Verification
uk: Перевірка сайту

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
uk: Перевірка належності сайту для його додавання у пошукові системи.

en: Verification page
uk: Сторінка перевірки

en: Add, change or remove verifications for your site.
uk: Додати, змінити чи вилучити перевірку сайту.

en: Meta tag
uk: Мета-теґ

en: The file %filename is already being used in another verification.
uk: Файл %filename вже використовується у іншій перевірці.

en: Add verification
uk: Додати перевірку

en: No verifications available. <a href="@add">Add verification</a>.
uk: Перевірки недоступні. <a href="@add">Додати перевірку</a>.

en: This is the full meta tag provided for verification. Note that this meta tag will only be visible in the source code of your <a href="@frontpage">front page</a>.
uk: Це повний мета-теґ, наданий для перевірки. Майте на увазі, що цей мета-теґ буде видимий лише у вихідному коді <a href="@frontpage">головної сторінки</a>.

en: Verification saved.
uk: Перевірка збережена.

en: Verifications
uk: Перевірки

en: Administer site verification
uk: Адміністрування перевірки сайту
