Site verification (2.1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Add
ast: Amestar
