Site verification (2.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Add
da: Tilføj

en: Search engine
da: Søgemaskine

en: This is a verification page.
da: Dette er en bekræftelsesside.

en: Add verification
da: Tilføj verifikation

en: Verifications
da: Verifikationer
