Site verification (3.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: updated
cy: wedi ei ddiweddaru

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw
