Site verification (3.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.
