Site verification (3.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: updated
jv: wis diupdate

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
