Site verification (3.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း
