Site verification (3.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: updated
az: yeniləndi

en: File
az: Fayl

en: Name
az: Ad

en: Identity
az: Şəxsiyyət

en: Machine name
az: Maşın adı
