Site verification (3.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
