Site verification (3.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: updated
cs: aktualizováno

en: File
cs: Soubor

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Machine name
cs: Strojový název
