Site verification (3.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: updated
fi: päivitetty

en: File
fi: Tiedosto

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Identity
fi: Identiteetti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
fi: Vahvistaa sivuston omistajuuden hakukoneiden käyttöön.
