Site verification (3.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Identity
gu: ઓળખ
