Site verification (3.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: updated
is: uppfært

en: File
is: Skrá

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking
