Site verification (3.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: updated
ne: अपडेटेड

en: File
ne: फ़ाइल

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Machine name
ne: मशीन नाम
