Site verification (3.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: updated
nn: oppdatert

en: File
nn: Fil

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
