Site verification (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: updated
ro: actualizat

en: File
ro: Fișier

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Identity
ro: Identitate

en: Machine name
ro: Numele mașinii
