Site verification (3.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: updated
uk: оновлено

en: File
uk: Файл

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Identity
uk: Особисті дані

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Meta
uk: Мета

en: Verification
uk: Перевірка

en: Site Verification
uk: Перевірка сайту

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
uk: Перевірка належності сайту для його додавання у пошукові системи.

en: Add, change or remove verifications for your site.
uk: Додати, змінити чи вилучити перевірку сайту.

en: Meta tag
uk: Мета-теґ

en: Verifications
uk: Перевірки

en: saved
uk: збережено

en: Administer site verification
uk: Адміністрування перевірки сайту
