Site verification (3.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: updated
et: uuendatud

en: File
et: Manus

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Identity
et: Identiteet

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Verifications
et: Verifitseerimine
