Site verification (3.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
