Site verification (3.0.0-rc1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି
