Site verification (3.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: updated
kk: жанартылған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы
