Site verification (3.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: File
ps: دوتنه

en: Name
ps: نوم
