Site verification (3.0.0-rc2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma
