Site verification (3.0.0-rc2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
