Site verification (3.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: updated
vi: đã cập nhật

en: File
vi: Tập tin

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Identity
vi: Nhân dạng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
