Site verification (3.0.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: File
mr: फाईल

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
