Site verification (3.0.0) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: updated
os: сног

en: File
os: Файл

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
