Site verification (3.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: updated
hu: frissült

en: File
hu: Fájl

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Identity
hu: Azonosító

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Verification
hu: Ellenőrzés

en: Meta tag
hu: Meta jelölő

en: Verifications
hu: Megerősítések
