Site verification (3.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: updated
oc: mes a jorn

en: File
oc: Fichièr

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Identity
oc: Identitat

en: Machine name
oc: Nom sistèma
