Site verification (3.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака
