Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Core
ast: Motor

en: View
ast: Vista

en: Last update
ast: Cambéu últimu
