Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Core
gl: Núcleo

en: View
gl: Ver

en: Site
gl: Sitio

en: Last update
gl: Última actualización

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: About
gl: Información

en: The description.
gl: A descrición.
