Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Core
sk: Jadro

en: View
sk: Zobraziť

en: Site
sk: Stránka

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: About
sk: Informácie o

en: Admin
sk: Administrátor

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
