Site Version Host (2.0.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Core
bg: Ядро

en: View
bg: Прегледай

en: Last update
bg: Последна промяна

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.
