Site Version Host (2.0.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Version
fa: نسخه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Core
fa: هسته

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Site
fa: سایت

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Admin
fa: مدیر
