Site Version Host (2.0.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Core
hr: Jezgra

en: View
hr: Pregled

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.
