Site Version Host (2.0.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Version
id: Versi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Site
id: Situs

en: Last update
id: Pembaruan terakhir

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Admin
id: Administrator
