Site Version Host (2.0.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Version
it: Versione

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Site
it: Sito

en: Last update
it: Ultimo aggiornamento

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: The description.
it: La descrizione.
