Site Version Host (2.0.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Core
mr: मूळ

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Extra
mr: अधिक(Extra)

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
