Site Version Host (2.0.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
