Site Version Host (2.0.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Core
ro: Nucleu

en: View
ro: Afișează

en: Site
ro: Sit

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Admin
ro: Administrator
